Hľadať
Rozšírené vyhľadávanie
WarXtreme.com na Facebook
 • Prihlásenie  • 
 • Registrácia

 

 

 

 

Vyhlásená zbierka pre fungovanie stránky na rok 2017!

Vážení priaznivci webovej stránky www.warxtreme.com. Koniec roka sa blíži a predo mnou stojí otázka budúcej existencie stránky, ktorá funguje už od roku 2004 a pevne verím, že nám je a ešte aj dlho bude prínosom. Nie je ľahké pokryť celoročné náklady na chod a réžiu servera a preto sa obraciam na Vás užívateľov. Opäť ako každý rok sa skladáme spoločne na fungovanie a chod stránky a servera na nasledujúci rok 2017. Kto môže, nech pomôže. Inštrukcie Vám zašlem prostredníctvom súkromnej správy TU. (prečítajte si odpoveď v súkromných správach) Ďakujeme minulým a budúcim sponzorom!

 

 

 

 

 

Obsah fóra www.WarXtreme.com
www.WarXtreme.com - Toto fórum je na pozvánky

Na tomto fóre nie sú povolené anonymné registrácie - je potrebná pozvánka.
Ak ju máš, môžeš zadať jej kód do poľa dole.

Záujemcovia o pozvánku na naše fórum, ktorí chcú ako protihodnotu niečo ponúknuť, môžu napísať na adresu pomoczapozvanku@warxtreme.com.
Uveďte, ako by ste chceli prispieť k rozvoju WX - uploadovaním, radami v diskusii, grafickými návrhmi, sponzorským príspevkom, nahlasovaním nefunkčných odkazov a pod. Vedenie posúdi každú ponuku a buď zašle uchádzačovi pozvánku alebo s ním bude o veci ešte komunikovať.2006 - 2017 © WarXtreme.com

:: [ Načítané za: 0 s ] :: [ 21,222 Stránok za dnes] ::